Akce

Březen 2020

datum den od do akce pro zajišťuje  
1  neděle             
2 pondělí            
3   úterý   10.50 12.30 Šplh – školní kolo 1. st 1. stupeň Opa  
3   úterý   17.00   TS  7B Šot  
4 středa            
5  čtvrtek  9.45 13.15 Kooperativní vyučování dějepisu       Starověké Řecko Mýty a bohové 6. A Kub  
6 pátek 7.55   relace Mezinárodní den žen  všichni Rub  
7  sobota  20.00   28. školní ples   Kar, Mar  
8 neděle            
9  pondělí             
10 úterý            
11  středa  10.50 12.30 Fantázie keramika 3.B Opa zrušeno
12 čtvrtek 7.30 15.00 Básnická soutěž výběr 1.st Stu, Bar zrušeno
12 čtvrtek 7.55 13.20 Fakescape – interaktivní úniková hra – práce s informacemi, fakenews 6. – 8. r.  Kub, Hoř zrušeno
12 čtvrtek 9.45 13.15 Kooperativní vyučování dějepisu       Starověké Řecko Mýty a bohové 6. B Kub zrušeno
13  pátek             
14 sobota            
15  neděle             
16 pondělí            
17  úterý             
18 středa 7.55 11.35 Rezekvítek- Cesta vody vodovody 5.AB Ilg zrušeno
18 středa 7.55 11.35 Mobilní planetárium – Voda – zázrak přírody 2.AB, 3.AB Ilg přesunuto na 18. 5. 2020
18 středa 7.55 11.35 Světový den vody   Ilg,Chol zrušeno
19  čtvrtek             
20 pátek            
21  sobota             
22 neděle            
23  pondělí             
24  úterý      Karlovarský skřivánek (celostátní kolo) výběr Kar zrušeno
24 úterý            
25  středa             
26 čtvrtek 7.55 9.35 Den otevřených dveří     přesunuto na 4. 6. 2020
27  pátek  7.55   relace Den učitelů – narození J.A.Komenského  všichni Opt zrušeno
27  pátek  15   Den učitelů   Pět, Voj zrušeno
28 sobota            
30  pondělí  8.00 3. 4. 2020 ŠvP RS Křižanov u Tišnova 4. B Kop, ANan  zrušeno
30 pondělí 14.00   Porada všichni mimo AP Pět  
31 úterý 12.00 16:30 Mokerská laťka – školní kolo výběr Mar přesunuto dle zahájení výuky květen2020
31 úterý            
31 úterý 7.55   Keramika 5. B Kar zrušeno


Únor 2020

datum den od do akce pro zajišťuje
1  sobota           
2  neděle           
3  pondělí         
4  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Opa, Bar, Neu
5  středa   13.30  15.00 Zeměpisná olympiáda – školní kolo 6. – 9. ročník Jan
6  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
7  pátek           
8  sobota           
9  neděle           
10  pondělí   17.00    Třídní schůzky všichni TU
11  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Opa, Bar, Neu
12  středa           
13  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
14  pátek   15.00    Valentýnské trsáníčko v KD Horákov všichni ŽP, Kub, Tan a zájemci
15  sobota           
16  neděle           
17  pondělí      Jarní prázdniny    
18  úterý      Jarní prázdniny    
19  středa      Jarní prázdniny    
20  čtvrtek      Jarní prázdniny    
21  pátek      Jarní prázdniny    
22  sobota           
23  neděle         
24  pondělí  14.00   Porada všichni mimo AP Pět
25  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Opa, Bar, Neu
26  středa           
27  čtvrtek           
28  pátek           
29  sobota           

Leden 2020

datum den od do akce pro zajišťuje
1  středa      státní svátek ČR    
2  čtvrtek      Vánoční prázdniny    
3  pátek      Vánoční prázdniny    
4  sobota           
5  neděle       5    10 LVK – zdokonalovací 8. A Mar, Kov, ext.
6  pondělí           
7  úterý   9.00  12.30 Plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
8  středa  VII.30 12.00 Divadlo Radost 3AB Bar, Opa, AP
8  středa   10.00  10.45 Používám mozek (v tělocv.) 5., 8. r. Stu, Chol, Kar
9  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
10  pátek           
11  sobota           
12  neděle           
13  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
13  pondělí   16.00  18.00 Hovorové hodiny všichni mimo AP Pět
14  úterý   9.00  12.30 Plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
15  středa  IX.30 12.15 Divadlo Radost: Kytice 6. A, B Hoř, Maz, Bub
16  čtvrtek  IX.55   relace Den památky Jana Palacha  všichni Nov
16  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
17  pátek   8.00  13.00 divadlo Reduta Brněnské pověsti 5. r. Stu, Kar
18  sobota           
19  neděle           
20  pondělí           
21  úterý   9.00  12.30 Plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
22  středa           
23  čtvrtek      Uzavření klasifikace za 1. pololetí  do 14.00    
23  čtvrtek   8.00  13.00 Exkurze na SPŠ chemická, Vranovská/Renocar 9.AB Koš, Tan
23  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
24  pátek           
25  sobota           
26  neděle           
27  pondělí  IX.55   Den památky obětí holocaustu a předcházení zločinům všichni  Kub
27  pondělí  14.00   Pedagogická rada všichni mimo AP Pět
27  pondělí  16.30 18.00 Třídní schůzky 9.roč. + rodičovská akademie 9.AB Kov, Voj, Tan
28  úterý   9.00  12.30 Plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
28  úterý   9.00  12.30 Anthropos – stálá výstava, 45Kč/žák + doprava 4. ročník Zvoj, Šim
29  středa   8.00  13.00 Planetárium Brno 5. r. Stu, Kar + AP
29  středa   8 30  12.30 Filmové představení Lucerna 2. stupeň Šot, Kub
30  čtvrtek      Vydání vysvědčení .  
31  pátek      Pololetní prázdniny    


Prosinec 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
1 neděle          
2 pondělí          
3 úterý          
3 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
4 středa 13.00 14.00 Hledá se SKŘIVÁNEK (1. kolo) 1. stupeň Kar, Láz, Opt
5 čtvrtek  8.00 a 10.00    Den čertů (ZŠ a MŠ) 9AB Kov, Voj
6 pátek          
7 sobota          
8 neděle          
9 pondělí  14.00    Porada    
         
10 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
11 středa  13.00  15.00 Hledá se SKŘIVÁNEK (2. kolo) 1. stupeň Kar, Láz, Opt
12 čtvrtek  16.00    Vánoce za dveřmi všichni Kop
13 pátek          
14 sobota          
15 neděle  9.00  20. 12. LVK 7. ročník 7AB Mar, Chol, Kub, LMar, 2× ext. 
16 pondělí          
17 úterý             730    13:30 Planeta 3000 + Pavilon Antrophos 6. AB Hoř, Rub, Opt
17 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
18 středa  9.00  11.00 Generálka na Vánoční koncert výběr Kar, Láz
18 středa  17.00  18.00 Vánoční koncert výběr Kar, Láz
19 čtvrtek  10.00    Zpívání u stromečku 1. stupeň Láz, Kar
20 pátek          
20 pátek  15.00    Ples žáků školy v KD Horákov všichni ŽP, Kub, Tan a zájemci
21 sobota          
22 neděle          
23 pondělí     Vánoční prázdniny    
24 úterý     státní svátek ČR    
25 středa     státní svátek ČR    
26 čtvrtek     státní svátek ČR    
27 pátek     Vánoční prázdniny    
28 sobota     Vánoční prázdniny    
29 neděle     Vánoční prázdniny    
30 pondělí     Vánoční prázdniny    
31 úterý     Vánoční prázdniny    

Listopad 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
1  pátek      ředitelské volno   Pět
2  sobota           
3  neděle           
4  pondělí           
5.-7.  út – čt   14.30  17.30 Knižní bazar všichni ŽP, Kub, Tan
5  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
5  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek mladsí žáci výběr Mar, Voj
6  středa           
7  čtvrtek   8.00  12.30 KJM – Útěk není řešení 7. A Hoř
8  pátek           
9  sobota   8.00  16.00 Lyra 2019 – pěvecká soutěž (Moravský Krumlov) výběr Kar
             
10  neděle           
11.-15.    7.00    Podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru všichni ŽP, Kub, Tan, Kar
11  pondělí   12.00  13.00 Miniveletrh středních škol 9.AB Tan
11  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
12  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
12  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek starší žáci výběr Mar
13  středa           
14  čtvrtek           
15  pátek  7.55   relace Den boje za svobodu a demokracii  všichni Ruban
16  sobota           
17  neděle      státní svátek    
18  pondělí   14.00    Čtvrtletní pedagogická rada všichni mimo AP Pět
18  pondělí   16.00  18.00 Hovorové hodiny všichni mimo AP Pět
19  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
19  úterý   7.00  15.00 Florbal nejmladsí žáci – okrsek, Mokrá výběr Voj
20  středa           
21  čtvrtek           
22  pátek           
23  sobota           
24  neděle           
25  pondělí       12.30 18.30 školení DVPP čtenářská gramotnost učitelé Pět
26  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
27  středa  7.55 12.30 exkurze Po stopách Napoleona 5.AB Stu, Kar, Šim
28  čtvrtek           
29  pátek   9.00  13.30 Mahenovo divadlo – Saturnin 8. A, B Lmar
29  pátek   18.00    Vánoční večírek – rest. Sborovna všichni Voj
30  sobota           
31  neděle           

Říjen 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
1  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
1  úterý  7.55 9.35 Rezekvítek – Voda a vzduch 4.AB Ilg, TU
2  středa   18.00  Schůzka pokladníků Klub rodičů třídy v KR Pět, Sko
3  čtvrtek   10.00  10.40 vystoupení pro seniory v KD  senioři MH, V, H Stu
3  čtvrtek  XII.40 13.25 Beseda o Bibli 8B Lmar
4  pátek  7.55 11.35 Rezekvítek – Les jako ekosystém 1.AB Ilg, TU
5  sobota           
6  neděle           
7  pondělí  7.55 11.35 Rezekvítek – Les jako ekosystém 3.AB Ilg
8  úterý  9.35 12.30 Divadlo Radost – Kytice (Brno) 7. A, B Hoř
8  úterý  VII.55   Relace Památný den sokolstva všichni Tan
8  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
9  středa           
10  čtvrtek  7.55 11.35 Rezekvítek – Rozmanitost přírody 2.AB Ilg, TU
10  čtvrtek  8.00 11.00 Beseda se spisovatelkou 3AB,4A,5AB, 2. st. Hoř
11  pátek           
12  sobota           
13  neděle           
14  pondělí           
15  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
16  středa           
17  čtvrtek           
18  pátek           
19  sobota           
20  neděle           
21  pondělí  7.55 11.35 Divadlo Radost (Brno) 1AB, 2AB Pif, Vop, Jal, Láz, Jmar, Kud, Pán
21  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
22  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
23  středa           
24  čtvrtek           
25  pátek  IX.55   relace Vznik ČSR  všichni Kub
26  sobota           
27  neděle           
28  pondělí      státní svátek ČR    
29  úterý      podzimní prázdniny    
30  středa      podzimní prázdniny    
31  čtvrtek      ředitelské volno    

Září 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
2 pondělí   7.55 Slavnostní zahájení školního roku všichni Pět
2 pondělí   10.00 Pracovní porada všichni, včetně AP Pět
3 úterý  17.00    Třídní schůzky 1. ročník 1AB Vop, Pif
4 středa  17.00    Třídní schůzka 3B 3B Opa
5 čtvrtek 7.55 12.35 Žákovský parlament 3. –9. ročník Kub, Tan
5 čtvrtek  17.00    Třídní schůzka 6. ročník 6AB Hoř, Opt
6 pátek          
7 sobota          
8 neděle          
9 pondělí  17.00  13. 9. Třídní schůzka 2AB, 7AB Jal, Láz, Šot, Chol
10 úterý  17.00    Třídní schůzka 3A, 4AB, 5A Bar, Zvoj, Kop, Stu
11 středa   13. 9. Adaptační pobyt Češkovice 6AB Hoř, Opt, Šim, Kub, Tra
11 středa  17.00    Třídní schůzky  8.AB Mar, LMar
12 čtvrtek  17.00    Třídní schůzka 5B Kar
13 pátek          
14 sobota          
15 neděle          
16 pondělí  14.00    Pedagogická rada všichni mimo AP Pět
16 pondělí  14.00    Třídní schůzky 9. ročník 9AB Kov, Voj
17 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB  
17 úterý  8.00   12.30 KJM – Poznej knihovnu 6.A Hoř 
18 středa          
19 čtvrtek          
20 pátek          
21 sobota     Mokerský běh pro zdraví    
22 neděle          
23 pondělí          
24 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB  
25 středa        
26 čtvrtek          
27 pátek VII.55   relace Den české státnosti  všichni Kováčik
28 sobota     státní svátek ČR    
29 neděle          
30 pondělí          

Akce školy 2018/2019

Akce školy 2017/2018

Akce školy 2016/2017

Akce školy 2015/2016

datum den od do akce pro zajišťuje
1  pátek      ředitelské volno   Pět
2  sobota           
3  neděle           
4  pondělí           
5.-7.  út – čt   14.30  17.30 Knižní bazar všichni ŽP, Kub, Tan
5  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
5  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek mladsí žáci výběr Mar, Voj
6  středa           
7  čtvrtek   8.00  12.30 KJM – Útěk není řešení 7. A Hoř
8  pátek           
9  sobota   8.00  16.00 Lyra 2019 – pěvecká soutěž (Moravský Krumlov) výběr Kar
             
10  neděle           
11.-15.    7.00    Podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru všichni ŽP, Kub, Tan, Kar
11  pondělí   12.00  13.00 Miniveletrh středních škol 9.AB Tan
11  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
12  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
12  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek starší žáci výběr Mar
13  středa           
14  čtvrtek           
15  pátek  7.55   relace Den boje za svobodu a demokracii  všichni Ruban
16  sobota           
17  neděle      státní svátek    
18  pondělí   14.00    Čtvrtletní pedagogická rada všichni mimo AP Pět
18  pondělí   16.00  18.00 Hovorové hodiny všichni mimo AP Pět
19  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
19  úterý   7.00  15.00 Florbal nejmladsí žáci – okrsek, Mokrá výběr Voj
20  středa           
21  čtvrtek           
22  pátek           
23  sobota           
24  neděle           
25  pondělí       12.30 18.30 školení DVPP čtenářská gramotnost učitelé Pět
26  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
27  středa  7.55 12.30 exkurze Po stopách Napoleona 5.AB Stu, Kar, Šim
28  čtvrtek           
29  pátek   9.00  13.30 Mahenovo divadlo – Saturnin 8. A, B Lmar
29  pátek   18.00    Vánoční večírek – rest. Sborovna všichni Voj
30  sobota           
31  neděle           

datum den od do akce pro zajišťuje
1  sobota           
2  neděle           
3  pondělí         
4  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Opa, Bar, Neu
5  středa   13.30  15.00 Zeměpisná olympiáda – školní kolo 6. – 9. ročník Jan
6  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
7  pátek           
8  sobota           
9  neděle           
10  pondělí   17.00    Třídní schůzky všichni TU
11  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Opa, Bar, Neu
12  středa           
13  čtvrtek   16.00    Edukační skupiny Šim
14  pátek   15.00    Valentýnské trsáníčko v KD Horákov všichni ŽP, Kub, Tan a zájemci
15  sobota           
16  neděle           
17  pondělí      Jarní prázdniny    
18  úterý      Jarní prázdniny    
19  středa      Jarní prázdniny    
20  čtvrtek      Jarní prázdniny    
21  pátek      Jarní prázdniny    
22  sobota           
23  neděle         
24  pondělí  14.00   Porada všichni mimo AP Pět
25  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Opa, Bar, Neu
26  středa           
27  čtvrtek           
28  pátek           
29  sobota           

datum den od do akce pro zajišťuje
1  neděle           
2 pondělí          
3   úterý   10.50 12.30 Šplh – školní kolo 1. st 1. stupeň Opa
3   úterý   17.00   TS  7B Šot
4 středa          
5  čtvrtek  9.45 13.15 Kooperativní vyučování dějepisu       Starověké Řecko Mýty a bohové 6. A Kub
6 pátek 7.55   relace Mezinárodní den žen  všichni Rub
7  sobota  20.00   28. školní ples   Kar, Mar
8 neděle          
9  pondělí           
10 úterý          
11  středa  10.50 12.30 Fantázie keramika 3.B Opa
12 čtvrtek 7.30 15.00 Básnická soutěž výběr 1.st Stu, Bar
12 čtvrtek 7.55 13.20 Fakescape – interaktivní úniková hra – práce s informacemi, fakenews 6. – 8. r.  Kub, Hoř
12 čtvrtek 9.45 13.15 Kooperativní vyučování dějepisu       Starověké Řecko Mýty a bohové 6. B Kub
13  pátek           
14 sobota          
15  neděle           
16 pondělí          
17  úterý           
18 středa 7.55 11.35 Rezekvítek- Cesta vody vodovody 5.AB Ilg
18 středa 7.55 11.35 Mobilní planetárium – Voda – zázrak přírody 2.AB, 3.AB Ilg
18 středa 7.55 11.35 Světový den vody   Ilg,Chol
19  čtvrtek           
20 pátek          
21  sobota           
22 neděle          
23  pondělí           
24  úterý      Karlovarský skřivánek (celostátní kolo) výběr Kar
24 úterý          
25  středa           
26 čtvrtek 7.55 9.35 Den otevřených dveří    
27  pátek  7.55   relace Den učitelů – narození J.A.Komenského  všichni Opt
27  pátek  15   Den učitelů   Pět, Voj
28 sobota          
30  pondělí  8.00 3. 4. 2020 ŠvP RS Křižanov u Tišnova 4. B Kop, ANan 
30 pondělí 14.00   Porada všichni mimo AP Pět
31 úterý 12.00 16:30 Mokerská laťka – školní kolo výběr Mar
31 úterý          
31 úterý 7.55   Keramika 5. B Kar

elektronická ŽK - přihlášení ze školy

https://zsmokra.bakalari.cz/BAKAWEB/login.aspx

elektronická ŽK - přihlášení mimo školu

https://zsmokra.bakalari.cz:888/BAKAWEB/login.aspx  

logolink_op_vvv_ver_barva_cz 

opvk_ver_zakladni_logolink_rgb_cz

logo-msmt

opd_banner_2017_120x600-nahled

certifikat-pecujeme-o-vzdelani-nahled

scio banner120x60

mokra-znak-nahled

hostenice_znak

 

velatice

  tonda-obal

rizeni-leteckeho-provozu

optika-richter